מגזין פנאי איך להרוויח כסף מהבית ללא השקעה כספית כלל? - זה כאן!

איך להרוויח כסף מהבית ללא השקעה כספית כלל?

1997 גולשים היו כאן שתפו מאמר:
איך להרוויח כסף מהבית ללא השקעה כספית כלל?

הדרך הראשונה שנדבר עליה היא:

פרסום קמפיינים מחברות שותפים לרווחים מידיים על כל ליד תקין:

 הקדמת מונחים:

א. חברת שותפים:

חברת פרסום המקבצת מאגר של מוצרי פרסום ממגוון עסקים וחברות כמו בנקים, אסתטיקה, נדל"ן, רכב ועוד, וממירה אותם ללינקים אישיים, באנרים, לחצני שיתוף וכיוצ"ב ומחלקת אותם לבעלי מדיה הרשומים אצלה כחברים ומאפשרת להם לפרסם זאת בכל ערוץ מדיה מקוון אפשרי ולתגמל אותם על כל פנייה תקינה של לקוחות המשאירים פרטים בדף הנחיתה המפורסם.

ב. לידים:

כאמור הינם לקוחות פוטנציאליים שהשאירו פרטים בדף הנחיתה שפורסם באמצעות שותף עצמאי, כל לקוח שהשאיר פרטים מכונה "ליד".

 

סוגי חברות שותפים ישראליות וההרשמה להן:

בישראל קיימות מספר חברות שותפים ונזכיר במאמר את המוכרות והרלוונטיות שבהן כמו למשל חברת אדלנד, פה לאוזן (יש עוד מספר לא קטן אך בעלי קריטריונים לא קלים לקבלת השותפים ועל כן לא נזכירם כאן). בכל אחד מהלינקים של שמות החברות הנ"ל הטמענו לכם לינק ישיר לטופס ההרשמה, הרישום לכל אחת מהחברות האלו הינו חינמי ואינו דורש שום השקעה כספית מצד החבר הנרשם כשותף. (מומלץ להירשם כבר עכשיו משום שהרישום צריך לקבל אישור ממנהלי החברות והדבר לוקח מספר שעות ולפעמים יום או יומיים עד לקבלת התשובה במייל).

אופן העבודה מהמחשב הביתי והרווחים היוצאים מזה:

לאחר שקיבלתם לתיבת המייל את האישור מחברות השותפים אתם יכולים להתחיל בעבודה!!

העבודה תתבצע כאמור מהמחשב האישי שלכם. עם קבלת האישור תקבלו גם כן גישה למערכת משלכם שבה אתם תמצאו את כל הלינקים שאתם אמורים לפרסם ואת כל הבאנרים של הפרסומות שבמידה ואתם בעלי אתרים תוכלו להרוויח גם מהם. עם הכרת הממשק (תסיירו שם הוא ממש קל להיכרות, ובדרך כלל תקבלו סרטון הנחייה במייל או בקישור פנימי בממשק כיצד להוציא ממנו את הלינקים והבאנרים. במידה ועדיין לא הצלחתם ללמוד את הממשק כמו שצריך תוכלו לקבל תמיד תמיכה טלפונית מהתמיכה של אותה חברת שותפים).

הלינקים שאתם מקבלים מהמערכת מפנים בעצם אל דף נחיתה שבו אמור הלקוח להשאיר את הפרטים שלו, למשל אם בחרתם בקמפיין "שברולט 2017" (דוגמא) הלינק שתקבלו מהמערכת יפנה את הלוחצים עליו לדף הנחיתה המתאר את המבצע או את יריד המכירות וכיוצ"ב ושם מצורף טופס השארת הפרטים. במידה והשאיר הלקוח שם וטלפון יש לכם ליד ראשון!!

את הלינקים האלו תוכלו להפיץ בכל דרך שתרצו (כמובן תבדקו לפני כן בדרישות המפרסם הצמודות לקמפיין לראות שאין מגבלות על כלי מדיה או רשתות חברתיות מסויימות). תוכלו למשל להפיץ אותם כפוסטים בפייסבוק או באינסטגרם ושאר רשתות חברתיות במקומות הקשורים לאותו קמפיין (למשל קמפיין הסרת שיער בלייזר לפרסם בקבוצות איפור וקוסמטיקה, קמפיין ביטוח משכנתאות בקבוצות נדל"ן וכן הלאה). כמו כן לפרסם את שלל המוצרים בין החברים או המשפחה ולרשום אותם בעצמכם (בהסכמתם כמובן) במידה והם באמת מעוניינים באחד מהפרסומים.

חשוב לשים לב: שחברות השותפים עוקבות אחר כל ליד שנכנס לאמת שהוא אכן אמיתי ולא זיוף, במידה וזייפתם לידים תוכלו "להזדכות" בסגירת חשבונכם בחברה..

כמה אפשר להרוויח מהפרסום בחברות שותפים?

בחברות אדלנד ולידים פור יו יש קמפיינים שהתגמול על ליד בהם הוא 35 ש"ח ויש קמפיינים שהתגמול עליהם 78 ש"ח לליד, כמובן שהסכומים משתנים מקמפיין לקמפיין. לפעמים ניתן למצוא בהן גם קמפיין שהתגמול בו הוא 16 ש"ח לליד אך הדרך למצוא לו לקוחות היא ממש קלה ומצדיקה זאת, כמו למשל קמפיין "רוצים לקבל טופס לוטו חינם?" וכדומה. בחברת "פה לאוזן" התגמול הוא קצת יותר נמוך (באזור ה-20 ש"ח לליד) אך הרבה שותפים בה מרוויחים סכומים גבוהים על ידי טלמרקטינג עצמאי שהם עושים לעצמם ומצלצלים לטלפונים אקראיים להציע להם את השירותים ולהזין אותם במידה והם מעוניינים ישירות למערכת בשירות שהם מעוניינים.

טפסי ההרשמה של חברות השותפים הנזכרות:

טופס רישום לחברת "אדלנד".

טופס רישום לחברת "פה לאוזן".