עבודה מהבית להרוויח מהבית עם חברת הוסטינגר לאחסון אתרים - זה כאן!

להרוויח מהבית עם חברת הוסטינגר לאחסון אתרים

3514 גולשים היו כאן שתפו מאמר:
להרוויח מהבית עם חברת הוסטינגר לאחסון אתרים

חברת הוסטינגר מציעה לציבור הרחב אחסון אתרים בחינם הכולל בונה אתרים אוטומטי וממשק עשיר עם כל כלי האחסון, ואתם יכולים לייצר על ידי זה כסף!! איך? צרפו חברים שיפתחו חשבון חינמי והתחילו להרוויח.


חברת הוסטינגר מציעה מגוון רחב של מוצרי אחסון וענן, אך הבולט והפופולרי שבהם הוא שירות האחסון החינמי - שמשמעותו לגמרי כמו שזה נשמע - אחסון חינמי לכל אתר שתבנו ותרצו לאחסן באויר ואפילו אם אין לכם דומיין דאגה החברה לפתרון חינמי עבורכם - בכל חשבון חינמי אתם זכאים לקבל גם סאב דומיין שהוא ישמש לכתובת האתר שלכם.

אחסון חינמי בישראל

קורה לא מעט שאתם רוצים לבנות בעצמכם אתר אך נכנעים בדרך להרבה מכשולים העומדים בפניכם כמו למשל בחלק הפיננסי שצריכים לשלם תשלום שנתי על האחסון ועל הדומיין ועל עוד מוצרי שורה לפני שמתחילים לשלם על הפלאגינים והטמפלייטים, בקיצור הוצאות והוצאות.. אך למרבה המזל הוקמה חברת hostinger ודאגה לשלוחה ישראלית המתורגמת לשפה העברית שהצעתה לקהל הרחב היא לא פחות מאשר "אחסון חינמי" הכולל ממשק ניהול בעל כל הכלים האפשריים לניהול החל מקבצי האתר ועד לדטה בייסים, דומיינים ועוד.. האחסון הזה מוצע בצורה חופשית וחינמית לכל מי שמעוניין ולא מותנה בשום תנאי מוקדם ללא פרסומות וללא הגבלה ובלבד שיכיל האחסון אתר חי ואמיתי.

אז איך אני יכול לייצר מזה כסף דרך המחשב הביתי?

פשוט מאוד עם פתיחת החשבון בחברה אתם מקבלים בייק אופיס - כלומר אתר אישי שמספק לכם קישור, את הקישור הזה אתם מפיצים בכל מקום שאתם רק חושבים שהוא יכול להתאים, וכל אדם שנרשם דרך אותו קישור לקבל "אחסון חינם" נכנס לרשימת המצורפים שלכם - כל כך פשוט!! בבייק אופיס תוכלו לעקוב תמיד אחרי הנתונים כמו כמה הקלקות והופעות היו דרך הלינק שלכם, כמה נרשמו בפועל. וכן תוכלו לקבל שם באנרים שמפנים לדף הצירוף ואם יש לכם אתר תוכלו להצמיד את הבאנרים באתר שלכם להדגיל את החשיפה.

למעשה קיימות 2 אפשרויות רווח דרף חברת הוסטינגר

האפשרות הראשונה והיא הקלה שבהן, היא הדרך שהסברנו עליה למעלה, מה יותר קל מלהציע לבני אדם "בואו לקבל אחסון חינמי" וכשהם באים ולוקחים לקבל על זה כסף..

תגמול נוסף מציעה חברת הוסטינגר בתמורה על כך שתצרפו לקוחות לאחסוני הפרמיום שלהם המוצעים במחירים נוחים ומאובזרים בשלל הכלים שצריך כל מאחסן אתר, זו עבודה קצת יותר קשה אבל אם יש לכם את קהל היעד הנכון תוכלו להגיע לתגמולים גבוהים על כל צירוף כזה החל מ-50% מגובה העסקה ועד לכמעט 100% (ראו שם בתקנון החברה.

מה צריך לעשות כדי להתחיל להרוויח?

כל שעליכם לעשות הוא לפתוח חשבון חינמי בהוסטינגר ולהתחיל להפיץ את הלינק האישי שתקבלו בבייק אופיס. לשם פתיחת חשבון לגיוס "מקבלי אחסון חינמי" (האפשרות הקלה מבין 2 האפשרויות שהצענו) עליכם ללחוץ כאן לאחר שפתחתם חשבון מיד תגיעו לדף האישי שלכם, שם יופיע בגדול הלינק שלכם להפצה וכשתגללו את העמוד כלפי מטה תמצאו את שאר הנתונים כמו מספר ההקלקות וכו'. (מומלץ להפעיל תרגום על אותו מסך כדי לראות את כל ההצעות המעניינות שיש שם כיצד לפעול נכון.

ולשם פתיחת חשבון לגיוס מאחסנים בתשלום (האפשרות השניה שהצענו) ולהגיע לתגמולים גבוהים עליכם לפתוח חשבון בלינק זה, גם שם אתם תקבלו בייק אופיס עם כל הכלים הנדרשים.

הלינקים לפתיחת חשבונות האפילייט של 2 האפשרויות:

להרוויח מחלוקת חשבונות אחסון חינם.

להרוויח ממכירת חשבון אחסון פרמיום מוזל.