עבודה מהבית להרוויח כסף מהבית עם חברת "פה לאוזן" - זה כאן!

להרוויח כסף מהבית עם חברת "פה לאוזן"

3238 גולשים היו כאן שתפו מאמר:
להרוויח כסף מהבית עם חברת

בחברת פה לאוזן ניתן לצבור "לידים" על ידי מציאת לקוחות שמעוניינים לקבל מגוון רחב של מבצעים שהחברה מציעה.

כמו למשל רכב, טיפולי איסתטיקה, מקצועות לימודים ועוד.. ניתן להרוויח כסף מהבית על ידי הפניית חברים, קרובי משפחה, חברי פייסבוק וכדומה לקבלת מבצע מתוך רשימת המבצעים שהחברה מציעה, ובכך להיות מתוגמלים על כל לקוח פוטנציאלי גם אם הוא לא סגר את העיסקה אלא רק נמצא כפוטנציאלי ומתעניין אמיתי שמוכן לשמוע לכל הפחות הצעת מחיר.

גם באופליין ולא רק באונליין

המעלה של חברת פה לאוזן היא שהיא מקנה מספר גבוה של קמפיינים במערכת הניהול שלכם ובאפשרותכם לצרף לידים בכוחות עצמכם ישירות אל המערכת ללא דף נחיתה אמצעי. למה זה טוב? ניתן דוגמא: כיום מצויות בשוק מספר חברות שמעסיקים נציגי מכירות טלפוניים שהם מקבלים כמידי יום רשימת טלפונים (או סתם ספר טלפונים אקראי), לרשימה זו מתקשרים נציגי המכירות ומציעים להם מספר מוצרים או קורסים וכדו' במידה ואכן הלקוח עונה שהוא צריך את אחת מההצעות הם מכניסים אותו כ"ליד" והחברה ההיא מתפרנסת מהעברת אותם הלידים לבעלי הקמפיינים. ולענייננו בדיוק את אותו תהליף תוכלו לעשות דרך המחשב הביתי שלכם, על ידי שתצלצלו להציע מוצר מהקמפיינים הנ"ל ולצרף בעצמכם את המעוניינים ולהרוויח תמורתם רווח הולם כל חודש. (ישנם המרוויחים מזה 10,000 ו-15,000 אלף ש"ח כמידי חודש.

מערכת ניהול ומעקב אישית לכל חבר - שותף

כל סוכן חדש שנרשם לחברה מקבל מערכת ניהול אישית בה יוכל לרשום בקלות כל לקוח שהביא, קמפיינים וכו', ובמערכת שלו האישית קיימות טבלאות מעקב אחר כל דפי הנחיתה איזה לקוחות נכנסו אליהם דרכו ובכמה הוא מתוגמל עליהם. הרישום כמובן חינמי ומיד עם הרישום ניתן להתחיל להפיץ.

להרוויח כסף מצירוף סוכנים

מלבד הרווחים שאתם צוברים מהמכירות שלכם כל חודש תוכלו לצרף תחתיכם סוכנים שיעשו את אותה עבודה ולהרוויח אחוזים על כל ליד שכל אחד מהם מכניס, אפשרות זו תקנה לכם רווח פסיבי נוסף שיגדיל לכם את ההכנסה החודשית גם בחודש שתצברו מספר מועט של לידים מאחר ושאר הסוכנים תחתיכם יעשו את עבודתם כרגיל ויזכו אתכם באחוזי הלידים שהם צוברים.