עבודה מהבית להרוויח כסף מהבית עם חברת השותפים "אדלנד" - זה כאן!

להרוויח כסף מהבית עם חברת השותפים "אדלנד"

2062 גולשים היו כאן שתפו מאמר:
להרוויח כסף מהבית עם חברת השותפים

בחברת אדלנד ניתן לצבור "לידים" על ידי הפצת דפי נחיתה ברשתות החברתיות -

כגון דפי וקבוצות פייסבוק, וכן על ידי הפצת באנרים באתרים ובלוגים. בין הקטגוריות רכב, נדל"ן, קוסמטיקה, לימודים, השקעות ועוד.. ניתן להרוויח כסף מהבית על ידי הפצת פוסטים בקבוצות פייסבוק עם לינק הפנייה לדף הנחיתה הפרטי שמוציאים ממערכת הניהול האישית. ובכך להיות מתוגמלים על כל לקוח שהשאיר פרטים לחזרה גם אם הוא לא סגר את העיסקה אלא רק נמצא כפוטנציאלי ומתעניין אמיתי. 

מערכת ניהול ומעקב אישית לכל חבר - שותף

כל סוכן חדש שנרשם לחברה מקבל מערכת ניהול אישית בה יוכל למצוא מגוון רחב של באנרים ודפי נחיתה, קמפיינים וכו', ובמערכת שלו האישית קיימות טבלאות מעקב אחר כל דפי הנחיתה איזה לקוחות נכנסו אליהם דרכו ובכמה הוא מתוגמל עליהם. הרישום כמובן חינמי ומיד עם הרישום ניתן להתחיל להפיץ.

 

בנה רשת סוכנים תחתיך שיעשו לך את העבודה

מלבד הרווחים שאפשר להרוויח ממכירות עצמאיות כנ"ל, ניתן ליצור הכנסה פסיבית מרשת פעילה של סוכנים כאשר מצרפים סוכנים לחברה דרך הלינק המיוחד שמקבלים מהבייק אופיס, סוכנים אלו מצטרפים גם הם בחינם ללא שום השקעה, מומלץ לצרף תחתיך בעלי מדיה כמו אתר אינטרנט וכיוצ"ב שמקבלים מידי יום טראפיק גדול של גולשים ועל ידי הטמעת באנרים באתרים שלהם תיגדל כמות הלידים שלהם, שכמובן על כל ליד כזה גם אתה המצרף שלהם מרוויח. צירוף של מספר "כרישים" תחתיך יעזור לך להגיע לחופש כלכלי אפילו ללא התאמצות של מכירות.